Ac milan fan: Megalázó vereség a Realtól - Real-Milan 2-0

• Blogbejegyzések - 464 db
  • Fórumtémák - 3 db
  • Linkek - 8 db

AC MILAN FAN CLUB vezetője

A találkozót a Real Madrid kezdte jobban hisz az első 10 percben csak hazai támadást láthattunk, majd a 13. percben egy szabadrugást követően Cristiano Ronaldo talált be Amelia kapujába. A portugál sztár a sorfal között bikaerősen meglőve a játékszert, védhetetlenül a kapu alsó sarkába gurult.

Majd 1 perccel később a Real Madrid egy szép beadást követően Özil lövése Daniele Bonerán pattant meg szerencsétlenül és ellentétes irányban kötött ki a labda, mint amire Amelia számított.

Ezek után az egész mérkőzésen nem született gól. A Milan így elég rossz szájízzel térhet haza Milánóba hogy felkészüljenek a következő Napoli elleni mérkőzésre.

A piros-feketéknek a mérkőzés során még adódott lehetőségük azonban nem tudták kicsikarni a szépítő találatot így maradt a 2-0.

Real Madrid-AC Milan 2-0

Helyszín: Santiago Bernabeu Stadion, Madrid
Nézőszám: 74.000. fő
Időpont: 2010.10.19. 20:45
Gólszerzők: Cristiano Ronaldo (13.), Özil (14.).
Sárga lap: Di Maria (81.) ill. Bonera (72.), Boateng (76.), Antonini (80.)

A kezdőcsapatok:

REAL MADRID: Casillas; Arbeloa, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Ronaldo, Ozil, (Lassana Diarra 83.), Di Maria; (Granero 87.), Higuain, (Benzema 89.).

MILAN: Amelia; Zambrotta, Nesta, Bonera, Antonini; Gattuso, (Boateng 59.), Pirlo, Seedorf; Ronaldinho; (Robinho 72.), Pato, (Inzaghi 78.), Ibrahimovic.