Ac milan fan: Megvan a 3 pont a Palermo ellen

• Blogbejegyzések - 464 db
  • Fórumtémák - 3 db
  • Linkek - 8 db

AC MILAN FAN CLUB vezetője

A Serie-A 11. hétközi fordulóján az AC Milan győzelemmel hangolt a hétvégi Inter - AC Milan városi rangadóra. A piros-feketék magabiztosan egy fantasztikus mérkőzésen begyűjtötték a 3 pontot.

A Milan magabiztos 3-1-es sikert aratott a Palermo felett. A piros-feketék megérdemelten szerezték meg a 3 pontot, és győzelemmel hangoltak a vasárnap esti Derby della Madonnia-ra.

A Milan sikeresen vette az akadályt a városi derby előtt. A Rossoneri a 19. percben megszerezte a vezetést Pato révén aki egy szögletből pontosan fejelt a kapuba. Az első félidőben továbbra is rengeteg helyzetet puskázott el mind két fél.

A második félidő elejét egyértelműen a Milan uralta azonban egy lecsorgó labdát követően Bacinovic jó' 25 méterről a kapuba lőtte a labdát. Abbiati kapus mozdulni sem tudott.

Majd a 77. percben egy Milan játékost buktattak a tizenhatoson belül, melynek következtében a játékvezető a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Zlatan Ibrahimovic értékesítette. 2-1

Majd a 83. percben jött a hidegzuhagy amikor Zlatan Ibrahimovic a jobb szélen végigvezetve a labdát a középen berobbanó Robinho lábára varázsolt és kialakult a mérkőzés végeredménye. 3-1

Időpont: 2010.11.10. 20:45
Helyszín: Stadio San Siro, Milánó
Nézőszám: 51.000. néző
Gólszerzők: Pato (19.), Ibrahimovic (77.), Robinho (83.) ill. Bacinovic (63.)
Sárga lapok: Ambrosini (26.) ill. Bovo (50.).

Kezdőcsapatok:

Milan: Abbiati; Abate, Yepes, Thiago Silva, Antonini; Flamini, Ambrosini, Boateng; Seedorf; Ibrahimovic, (Jankulovski 90.) Pato, (Inzaghi 65.), (Robinho 80.).

Palermo: Sirigu; Cassani, Munoz, Bovo, Balzaretti; Migliaccio, Bacinovic, Nocerino; Pastore, (Miccoli 52.), Ilicic; Pinilla, (Maccarone 70.).